Neodgovoreni postovi | Aktivne teme Sada je: 16 ruj 2014, 14:23.

Welcome
Dobro došli na forum vrtlari

Upravo naš forum gledate kao gost, i time nemate pristup svim podforumima i temama.

Registrirate li se (ako već niste) sve će vam teme postati vidljive i moći ćete sudjelovati u raspravama!

Registracija je jednostavna, pridružite nam se još danas!

Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Mamuzica - Centranthus ruber
Autor/ica Poruka

Post Re: Centranthus ruber - mamuzica
e ja sam vidjela crvenog al bijelog nisam :cvijece:

25 sij 2011, 18:13
Prijavi post

Post Re: Mamuzica - Centranthus ruber
Vidijela sam ovu temu pa se malo javljam. Imam mamuzicu koja cvjeta cijelo ljeto i ništa ne traži. Istina je da se jako širi i da niče puno mladih biljaka koje moram čupati. Ako netko želi mogu pokloniti mlade biljke ili reznice ...

30 ruj 2011, 23:34
Prijavi post
administratorica

Moja se nije baš jako dosad raširila, ali kako kod mene sve raste u gužvi, možda zato :D Ali su mi baš super, jer svako malo pa opet cvatu.

http://www.biovrt.com

01 lis 2011, 19:20
Prijavi post

U jesen sam se javila i pisala o mojoj mamuzici...Sad je sječanj, a ona još ima cvjetova. Baš je zahvalna biljka koja ništa ne traži ,a puno daje...
Ovo je slika iz prosinca točnije slikano je na Božić, a situacija je još uvijek cvjetajuća... :cvijece:

slika

11 sij 2012, 23:48
Prijavi post

Od nedavno imam i bijelu sortu, lijepa je al nije toliko uocljiva koliko i crvena. Crvenoj je dosta jedan cvijet da je uocis dok za bjelu vjerujem, da bi trebao cijeli veliki busen :)

11 sij 2012, 23:56
Prijavi post
moderatorica

Silvek,vjerojatno se nije razrasla zbog gužve.Ja sam na proljeće posadila malecke,koji su niknuli sami,i sad ,najesen, su već bili visoki ko ograda a bome i u širinu su otišli.
A znaš ti da se kod tebe ne razmnožavaju one biljke kojih ima previše kod mene a i obratno :lol:
Kamelija,ti si vjerojatno bliže jugu pa ti još cvate no i kod nas je cvao prilično dugo.Stvarno lijepa i nezahtjevna biljka

12 sij 2012, 00:01
Prijavi post

shasha je napisao/la:
Silvek,vjerojatno se nije razrasla zbog gužve.Ja sam na proljeće posadila malecke,koji su niknuli sami,i sad ,najesen, su već bili visoki ko ograda a bome i u širinu su otišli.
A znaš ti da se kod tebe ne razmnožavaju one biljke kojih ima previše kod mene a i obratno :lol:
Kamelija,ti si vjerojatno bliže jugu pa ti još cvate no i kod nas je cvao prilično dugo.Stvarno lijepa i nezahtjevna biljka

SAŠA ja sam u Primorju točnije u Rijeci i zato ona kod mene još i sada cvate. Kad zahladi vjerovatno će nestati, ali opet će se pojaviti u proljeće. Koga zanima, a nema je slobodno neka se javi za pelcer...
DADO čula sam da ima i bijela, ali je nisam još vidijela. Vjerovatno bi kombinacija bila lijepa... :cvijece:

12 sij 2012, 01:26
Prijavi post

i moj još cvjeta :yees: al svima se sami rasijavaju osim meni-
dobro ni ne treba mi al isto mi je čudno da nema ni jedne male biljkice :neznam:

12 sij 2012, 09:36
Prijavi post

kamelija3 je napisao/la:
DADO čula sam da ima i bijela, ali je nisam još vidijela. Vjerovatno bi kombinacija bila lijepa... :cvijece:

ma sve je isto samo su cvijetovi bijeli, vjerojatno bi lijepo izgledala u nekom bijelom vrtu ili medu crvenim trajnicama.

12 sij 2012, 12:32
Prijavi post
administratorica

nevjerojatno ali meni su po drugi put propali preko zime...nema ih :sad: odustajem od njih..ne vole me :place:
ne razumijem šta im se ne sviđa tu kod mene :neznam:

01 tra 2012, 09:45
Prijavi post
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Trenutno korisnika/ca: / i 0 gostiju.

Ne možeš započinjati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš postati privitke.

Traži:
Forum(o)Bir:  
Donate Now
Donate Now

Forum theme by Vjacheslav Trushkin for Free Forum/DivisionCore.
Hosted by © 2014 FreeForums.org | Create a free forum | Powered by phpBB
About FreeForums | Legal | Advertise Here | Investors | Contact FreeForums.org

HR (CRO) by hecos
suspicion-preferred